Greitieji kreditai internetu klientams

Greitieji kreditai nemokamai ne tik naujiems klientams

Greitieji kreditai nemokamai suteikiami ne tik naujiems klientams

Greitieji kreditai nemokamai reikalinga paslauga Jums? Nesate naujas klientas, bet norite vis tiek gauti greitąjį kreditą nemokamai? Jūs nemokamu kreditu pasinaudoti galite tokiu atveju, jeigu užsiregistruosite toje kreditų bendrovėje. Jei joje dar nesate pasinaudoję jokiomis paskolomis.

Nenorite keisti paskolų bendrovės? Tokiu atveju turėtumėte teirautis kreditų bendrovės ar ji nesiūlo jokių išskirtinių sąlygų lojaliems klientams. Dabar yra šventinis laikotarpis, per kurį ne tik prekybos centruose galite rasti įvairių akcijų. Ir tarp kreditų bendrovių galite rasti kalėdinių nuolaidų, kurios jums padės sutaupyti palūkanų atžvilgiu. Kai kurios kreditų bendrovės nemokamai skolina ir lojaliems klientams. Jos siūlo tokią Kalėdinę akciją.

Galvojate kurie greitieji kreditai nemokamai būtų suteikiami ilgesniam nei vien mėnesio laikotarpiui? Tada turėtumėte tada rinktis būtent ilgalaikes paskolas teikiančius kreditorius. Jie skolina pinigus keliams metams, todėl įprasta, kad ir nemokamos paskolos laikotarpis gali būti kiek ilgesnis nei vienas mėnuo. Didžiausios paskolų bendrovės siūlo atidėti įmoką trims mėnesiams.

Tai taikoma tik pirmajai įmokai, o po to jau tektų reguliariai mokėti įmokas kiekvieną mėnesį. Kitos bendrovės siūlo ilgalaikėms paskoloms pasinaudoti ir dviejų mėnesių nemokamu laikotarpiu. Tai reiškia, kad mokėti pradėtumėte tik po 60 dienų. Pavyzdžiui, jeigu skolintumėtės metams, tai jums palūkanos būtų skaičiuojamos tik už 10 mėnesių.

Visi greitieji kreditai nuo šiol išduodami palankesnėmis sąlygomis nei prieš kelerius metus. Per šį laikotarpį kreditų bendrovių veiklos priežiūros ėmėsi ne vieną institucija. Didžiausią naudą atnešė Lietuvos banko siūlymai, kurie sugriežtino kreditavimo sąlygas.

Tai į naudą atėjo aišku ne tiems, kurie negauna pajamų, o būtent atsakingiems asmenims. Tiems asmenims dabar galima skolintis pigiau, nes palūkanos yra ribojamos ir jų peržengti nevalia, nes kitaip kredito bendrovė bus baudžiama didelėmis baudomis. Didžiosios kreditų bendrovės dabar skolina ilgiems laikotarpiams, o skolinamos sumos jau seniai perkopė penkiaženkles sumas.

Norintiems greitąjį kreditą nemokamai gauti toje pačioje įmonėje, kurioje visada skolinamasi, reikėtų kruopščiau pasidomėti visais esamais šventiniais pasiūlymais, nes jų tikrai yra labai daug.