Kreditai internetu ar lizingas automobiliui

Kreditai internetu ar lizingas automobiliui

Kreditai internetu neretai yra geresnis pasirinkimas už lizingą

Ar kada pagalvojote, kad kreditai internetu kažkada gali būti daug geresnis pasirinkimas už lizingo paslaugas? Taip, dabar skolindamiesi jūs gali išsisukti nuo didelių įmokų bei ilgų mokėjimo terminų. Aišku, norint pasinaudoti kreditų teikiamomis galimybėmis, reikia būti asmeniu, kuris kaip ir visur – atitinka nustatytas kreditavimo sąlygas.

Matote, lizingo bendrovės mažai kuo skiriasi nuo kreditus teikiančių įmonių, nes jos taip pat yra registruojamos vartojimo kredito davėjų sąraše. Imantys kreditą internetu, gali kaip reikiant sumažinti savo išlaidas perkant kažką išsimokėtinai ir nesinaudojant lizingo bendrovių paslaugomis. Tai reiškia, kad toje parduotuvėje, kurioje yra siūloma pirkimo išsimokėtinai galimybė, jūs galite atsiskaityti kitu būdu.

Kreditai internetu ar lizingas

Jeigu norite sutaupyti, pirmiausia jums reikia žiūrėti kokios taikomos palūkanos perkamai prekei. Jeigu perkate prekybos centre, kiekviena prekė būna paženklinta specialiais ženklais, kurie nurodo pirkimo išsimokėtinai galimybę. Ten dažniausiai būna nurodytos ir mėnesinės įmokos, kurias pirkėjas turės sumokėti pagal nustatytą terminą. Aišku – įmokos dažniausiai būna mėnesinės. Pagal įmokas, jūs galite paskaičiuoti kiek permokėsite pinigų pirkdami išsimokėtinai. Tiesiog mėnesio įmoką padauginkite iš nurodyto išsimokėjimo laikotarpio. Negalvokite, kad tai bus visa suma.

Konsultanto turite teirautis kokie administravimo bei sutarties mokesčiai būtų taikomi perkant išsimokėtinai. Žinodami visą permokamą sumą, jūs jau galite dairytis ne tik į kitas lizingo įmones, bet ir kreditų teikėjus.

Greiti kreditai ar lizingas išsimokėjimui

Kaip minėjome, Lietuvoje yra labai daug kredito bendrovių, o geriausia tai, kad čia konkurencija yra labai didelė. Tai garantuoja įvairius specialius kredito bendrovių pasiūlymus, kurie yra labai konkurencingi ir palankūs besiskolinantiems asmenims. Jūs galite surasti tokių kredito bendrovių, kurios duoda paskolas ir paskolins reikiamą sumą pirkiniui už daug mažesnes palūkanas.

Taip, kai kurios, o tiksliau – didžiausios kreditų bendrovės gali paskolinti pinigų daug pigiau nei jūs pirktumėte iš lizingo bendrovių. Kartais kreditų bendrovės net gi leidžia pasinaudoti specialiomis akcijomis, kurios siūlo galimybę atidėti pirmosios įmokos mokėjimą net keliems mėnesiams. Geriausia tai, kad kreditų bendrovės pasirinktu laikotarpiu jums leis pratęsti kredito terminą, o ar tokią galimybę jums siūlo lizingo įmonės?