Greitieji kreditai

Greitieji kreditai internetu

Greitieji kreditai internetu suteikiami vienodomis sąlygomis, kurioms nėra taikomos jokios išimtys. Specialūs pasiūlymai gali būti taikomi nebent naujiems klientams, kuriems yra suteikiama galimybė skolintis nemokant palūkanų. Dar tai vadinama — pirmas kreditas nemokamai. Įprasta kreditų teikimo procedūra pasižymi tuo, kad kiekvieno kliento paraiška yra nagrinėjama remiantis įstatymais bei įvairiomis nuostatomis.

Greitieji kreditai internetu

Greiti kreditai internetu teikiami tik tiems, kurie turi reguliariai gaunamas pajamas. Kiekvienam vartojimo kredito gavėjui prieš tai siūloma pačiam pasiskaičiuoti kokios sumos gali būti skiriamos kreditų mokėjimui. Žinoma, greito kredito dydį ir jo palūkanas paskaičiuos ir kredito įmonė. Kiekvieną mėnesį jums turi likti pakankama suma, kuria galėtumėte skirti ne tik kredito įmokos mokėjimui, bet ir atsiskaitymui su kitais paslaugų teikėjais.

Greitieji kreditai suteikiami dirbantiems

Lietuvoje greiti kreditai suteikiami tik dirbantiems, Bedarbiams asmenims jokie kreditai neduodami. Dirbantys asmenys turi atitikti reikalaujamas sąlygas – jiems privaloma pateikti kredito paraišką nurodant savo pajamų šaltinį. Tai reiškia, kad dirbantiems asmenims kreditai gali būti suteikiami tik tokiu atveju, jeigu klientas gauna pastovias mėnesines pajamas, kurios laikomos tvariomis ir pakankamomis naujo kredito mokėjimui. Jums reikia gauti nemažą sumą, jog ji nebūtų per maža esamų įsiskolinimų dengimui ir naujam kreditui. Taip pat pajamų sumai yra taikoma tokia riba, kad 40 procentų jų nebūtų skiriama kredito įsipareigojimams vykdyti.