Greitieji kreditai

Greitieji kreditai internetu

Greitieji kreditai internetu suteikiami vienodomis sąlygomis, kurioms nėra taikomos jokios išimtys. Specialūs pasiūlymai gali būti taikomi nebent naujiems klientams, kuriems yra suteikiama galimybė skolintis nemokant palūkanų. Dar tai vadinama — pirmas kreditas nemokamai. Įprasta kreditų teikimo procedūra pasižymi tuo, kad kiekvieno kliento paraiška yra nagrinėjama remiantis įstatymais bei įvairiomis nuostatomis.

PASKOLAPASIŪLYMAS
Bobutes paskola visiemsGauti paskola visa paraBobutės paskola dirba individualiai su kiekvienu atveju. Orientuota į sprendimą, nestato į “rėmus” – paskolas įvertina kiekvienam individualiai ir pasitiki, suteikia net pirmą kartą paskolą iki 5,000 € atitikus kitus reikalavimus.
Finbee paskolos visa paraGauti paskola visa paraMažos paskolų palūkanos. Individualus požiūris į kiekvieną klientą. Galite pasiskolinti nuo 300-6000 EUR. Klientai, kurie renkasi FinBee, žymiai sumažina savo kasmėnesines įmokas kitiems kreditoriams.
smspinigai greitos paskolosGauti paskola visa paraPirma paskola iki 3000 € nemokamai net 6 mėnesiams. Refinansuojame iki 10 000 € asmeninėmis sąlygomis. Kredito paraišką pateikti gali fiziniai asmenys nuo 20 metų amžiaus.
Savy paskolos is zmoniuGauti paskola visa paraSkoliname ir tiems, kas dirba su individualios veiklos pažymėjimu ar verslo liudijimu. Pasiskolink 200 – 35000 EUR 3 – 60 mėn. laikotarpiui. Metinės palūkanos nuo 6 proc.
moki lizingas visa paraGauti paskola visa paraJūsų patogumui paskolas išduodame ir vakarais, ir savaitgaliais iki 22 val. Įvertinę Jūsų kreditingumą, suteiksime vartojimo kredito limitą nuo 200 iki 5000 Eur, kurį panaudojus ir grąžinus iki kito mėnesio pabaigos nereikės mokėti jokių palūkanų!
Monify paskolos visa paraGauti paskola visa para„Monify“ – novatoriška finansinių technologijų pradedančioji įmonė iš Latvijos. „Monify“ visa tai atliksime vos per 60 minučių, prašysime pateikti mažiau dokumentų.
vivus paskolos visa paraGauti paskola visa paraVivus.lt teikia lanksčias paskolas nuo 100 EUR iki 5000 EUR, 3 – 48 mėnesių laikotarpiui. Metinė palūkanų norma svyruoja nuo 33,82% iki 59,93%. Paraišką paskolai gauti galima lengvai pateikti tiek internetu, tiek „Paypost“ klientų aptarnavimo skyriuje.
credit24 paskolos visa paraGauti paskola visa paraPaskolos suma: Nuo 100 € iki 5000 €. Paskolos trukmė: Nuo 3 mėn. iki 36 mėn. Palūkanos nuo 1,99%/mėn. (Metinės palūkanos nuo 23,88%) Palūkanos tik nuo 1,99% per mėn.! Net 90 d. nemokamo grąžinimo garantija!

Greitieji kreditai internetu

Greiti kreditai internetu teikiami tik tiems, kurie turi reguliariai gaunamas pajamas. Kiekvienam vartojimo kredito gavėjui prieš tai siūloma pačiam pasiskaičiuoti kokios sumos gali būti skiriamos kreditų mokėjimui. Žinoma, greito kredito dydį ir jo palūkanas paskaičiuos ir kredito įmonė. Kiekvieną mėnesį jums turi likti pakankama suma, kuria galėtumėte skirti ne tik kredito įmokos mokėjimui, bet ir atsiskaitymui su kitais paslaugų teikėjais.

Greitieji kreditai suteikiami dirbantiems

Lietuvoje greiti kreditai suteikiami tik dirbantiems, Bedarbiams asmenims jokie kreditai neduodami. Dirbantys asmenys turi atitikti reikalaujamas sąlygas – jiems privaloma pateikti kredito paraišką nurodant savo pajamų šaltinį. Tai reiškia, kad dirbantiems asmenims kreditai gali būti suteikiami tik tokiu atveju, jeigu klientas gauna pastovias mėnesines pajamas, kurios laikomos tvariomis ir pakankamomis naujo kredito mokėjimui. Jums reikia gauti nemažą sumą, jog ji nebūtų per maža esamų įsiskolinimų dengimui ir naujam kreditui. Taip pat pajamų sumai yra taikoma tokia riba, kad 40 procentų jų nebūtų skiriama kredito įsipareigojimams vykdyti.