Paskolos su užstatu

Greitosios paskolos su užstatu

Paskolos su užstatu dažniausiai kainuoja pigiau. Ir tam yra labai pateisinama priežastis. Bet koks kreditorius rizikuoja savo pinigais, skolindamas Jums. Tačiau, jei paskolos su užstatu Jus tenkina, kreditorius rizikuoja gerokai mažiau.

Gavus paskolą su užstatu, jos palūkanos paprastai būna taip pat mažesnės už paprastos paskolos internetu palūkanas. Bet koks kreditorius, kuris skolina pinigus Jums bus tikresnis, dėl paskolintų pinigų. Jei Jūs, dėl kokios nors priežasties negrąžinsite kredito, kreditorius gali atsiimti pinigus per užstatytą daiktą.

Koks paskolos užstatas populiariausias

Greitos paskolos su užstatu1. Užstatu dažniausiai tampa transporto priemonės, kadangi jų vertė labiausiai atitinka asmens pasiskolinimo poreikius. Tiesa, kartais siūloma užstatyti ir nekilnojamą turtą, tačiau tai pasiteisina tik tokiu atveju, jeigu reikalinga paskola yra ypač didelė. Tuomet labiau tinka kreiptis į bankus.
2. Dažniausiai įmonės suteikia galimybę pasiskolinti iki 90-ies procentų užstato vertės. Daugeliui tokios sumos pilnai užtenka, tačiau jeigu reikia daugiau – kreipkitės individualiai į kompanijos vadybininkus.
3. Jeigu laiku nepavyko atiduoti sumos – nereikia iškart bijoti. Daugeliu atveju pirmiausia siūloma prasitęsti pinigų atidavimo laiko tarpą. Ieškoma kompromiso, kuris tiktų abejoms pusėms. Niekas staiga jūsų užstato nepasisavins.
4. Užstato palikimas nereiškia, kad transporto priemone negalėsite naudotis. Tikrai galite. Paprasčiausiai, tik dokumentuose bus pažymėta, kad pinigų neatidavimo atveju užstatas atiteks įmonei. Šiaip sėkmingai juo naudokitės.
5. Siekiant, kad viskas būtų skaidru ir tenkintų abiejų pusių poreikius – pasirašoma sutartis, kurioje detaliai aptariamos visos smulkmenos. Labai svarbu, kad klientas ypač detaliai viską perskaitytų ir tuo pačiu iškilus klausimams būtinai kreiptųsi į skolintojus.