Paskolos su užstatu

Greitosios paskolos su užstatu

Paskolos su užstatu dažniausiai kainuoja pigiau. Ir tam yra labai pateisinama priežastis. Bet koks kreditorius rizikuoja savo pinigais, skolindamas Jums. Tačiau, jei paskolos su užstatu Jus tenkina, kreditorius rizikuoja gerokai mažiau.

PASKOLAPASIŪLYMAS
Bobutes paskola visiemsGauti paskola visa paraBobutės paskola dirba individualiai su kiekvienu atveju. Orientuota į sprendimą, nestato į “rėmus” – paskolas įvertina kiekvienam individualiai ir pasitiki, suteikia net pirmą kartą paskolą iki 5,000 € atitikus kitus reikalavimus.
Finbee paskolos visa paraGauti paskola visa paraMažos paskolų palūkanos. Individualus požiūris į kiekvieną klientą. Galite pasiskolinti nuo 300-6000 EUR. Klientai, kurie renkasi FinBee, žymiai sumažina savo kasmėnesines įmokas kitiems kreditoriams.
smspinigai greitos paskolosGauti paskola visa paraPirma paskola iki 3000 € nemokamai net 6 mėnesiams. Refinansuojame iki 10 000 € asmeninėmis sąlygomis. Kredito paraišką pateikti gali fiziniai asmenys nuo 20 metų amžiaus.
Savy paskolos is zmoniuGauti paskola visa paraSkoliname ir tiems, kas dirba su individualios veiklos pažymėjimu ar verslo liudijimu. Pasiskolink 200 – 35000 EUR 3 – 60 mėn. laikotarpiui. Metinės palūkanos nuo 6 proc.
moki lizingas visa paraGauti paskola visa paraJūsų patogumui paskolas išduodame ir vakarais, ir savaitgaliais iki 22 val. Įvertinę Jūsų kreditingumą, suteiksime vartojimo kredito limitą nuo 200 iki 5000 Eur, kurį panaudojus ir grąžinus iki kito mėnesio pabaigos nereikės mokėti jokių palūkanų!
Monify paskolos visa paraGauti paskola visa para„Monify“ – novatoriška finansinių technologijų pradedančioji įmonė iš Latvijos. „Monify“ visa tai atliksime vos per 60 minučių, prašysime pateikti mažiau dokumentų.
vivus paskolos visa paraGauti paskola visa paraVivus.lt teikia lanksčias paskolas nuo 100 EUR iki 5000 EUR, 3 – 48 mėnesių laikotarpiui. Metinė palūkanų norma svyruoja nuo 33,82% iki 59,93%. Paraišką paskolai gauti galima lengvai pateikti tiek internetu, tiek „Paypost“ klientų aptarnavimo skyriuje.
credit24 paskolos visa paraGauti paskola visa paraPaskolos suma: Nuo 100 € iki 5000 €. Paskolos trukmė: Nuo 3 mėn. iki 36 mėn. Palūkanos nuo 1,99%/mėn. (Metinės palūkanos nuo 23,88%) Palūkanos tik nuo 1,99% per mėn.! Net 90 d. nemokamo grąžinimo garantija!

Gavus paskolą su užstatu, jos palūkanos paprastai būna taip pat mažesnės už paprastos paskolos internetu palūkanas. Bet koks kreditorius, kuris skolina pinigus Jums bus tikresnis, dėl paskolintų pinigų. Jei Jūs, dėl kokios nors priežasties negrąžinsite kredito, kreditorius gali atsiimti pinigus per užstatytą daiktą.

Koks paskolos užstatas populiariausias

Greitos paskolos su užstatu1. Užstatu dažniausiai tampa transporto priemonės, kadangi jų vertė labiausiai atitinka asmens pasiskolinimo poreikius. Tiesa, kartais siūloma užstatyti ir nekilnojamą turtą, tačiau tai pasiteisina tik tokiu atveju, jeigu reikalinga paskola yra ypač didelė. Tuomet labiau tinka kreiptis į bankus.
2. Dažniausiai įmonės suteikia galimybę pasiskolinti iki 90-ies procentų užstato vertės. Daugeliui tokios sumos pilnai užtenka, tačiau jeigu reikia daugiau – kreipkitės individualiai į kompanijos vadybininkus.
3. Jeigu laiku nepavyko atiduoti sumos – nereikia iškart bijoti. Daugeliu atveju pirmiausia siūloma prasitęsti pinigų atidavimo laiko tarpą. Ieškoma kompromiso, kuris tiktų abejoms pusėms. Niekas staiga jūsų užstato nepasisavins.
4. Užstato palikimas nereiškia, kad transporto priemone negalėsite naudotis. Tikrai galite. Paprasčiausiai, tik dokumentuose bus pažymėta, kad pinigų neatidavimo atveju užstatas atiteks įmonei. Šiaip sėkmingai juo naudokitės.
5. Siekiant, kad viskas būtų skaidru ir tenkintų abiejų pusių poreikius – pasirašoma sutartis, kurioje detaliai aptariamos visos smulkmenos. Labai svarbu, kad klientas ypač detaliai viską perskaitytų ir tuo pačiu iškilus klausimams būtinai kreiptųsi į skolintojus.