Ilgalaikiai greitieji kreditai ir jų pasirinkimas

Ilgalaikiai greitieji kreditai

Ilgalaikiai greitieji kreditai yra neblogas pasirinkimas visai ne šiaip sau. Dabar jų palūkanos yra bene mažiausios rinkoje, o ilgiems laikotarpiams skolinančių įmonių su laiku vis tik daugėja. Norintiems gauti geriausią greito kredito pasiūlymą, būtina kreiptis būtent į ilgalaikius greituosius kreditus teikiančias įmones.

PASKOLAPASIŪLYMAS
Bobutes paskola visiemsGauti paskola visa paraBobutės paskola dirba individualiai su kiekvienu atveju. Orientuota į sprendimą, nestato į “rėmus” – paskolas įvertina kiekvienam individualiai ir pasitiki, suteikia net pirmą kartą paskolą iki 5,000 € atitikus kitus reikalavimus.
Finbee paskolos visa paraGauti paskola visa paraMažos paskolų palūkanos. Individualus požiūris į kiekvieną klientą. Galite pasiskolinti nuo 300-6000 EUR. Klientai, kurie renkasi FinBee, žymiai sumažina savo kasmėnesines įmokas kitiems kreditoriams.
smspinigai greitos paskolosGauti paskola visa paraPirma paskola iki 3000 € nemokamai net 6 mėnesiams. Refinansuojame iki 10 000 € asmeninėmis sąlygomis. Kredito paraišką pateikti gali fiziniai asmenys nuo 20 metų amžiaus.
Savy paskolos is zmoniuGauti paskola visa paraSkoliname ir tiems, kas dirba su individualios veiklos pažymėjimu ar verslo liudijimu. Pasiskolink 200 – 35000 EUR 3 – 60 mėn. laikotarpiui. Metinės palūkanos nuo 6 proc.
moki lizingas visa paraGauti paskola visa paraJūsų patogumui paskolas išduodame ir vakarais, ir savaitgaliais iki 22 val. Įvertinę Jūsų kreditingumą, suteiksime vartojimo kredito limitą nuo 200 iki 5000 Eur, kurį panaudojus ir grąžinus iki kito mėnesio pabaigos nereikės mokėti jokių palūkanų!
Monify paskolos visa paraGauti paskola visa para„Monify“ – novatoriška finansinių technologijų pradedančioji įmonė iš Latvijos. „Monify“ visa tai atliksime vos per 60 minučių, prašysime pateikti mažiau dokumentų.
vivus paskolos visa paraGauti paskola visa paraVivus.lt teikia lanksčias paskolas nuo 100 EUR iki 5000 EUR, 3 – 48 mėnesių laikotarpiui. Metinė palūkanų norma svyruoja nuo 33,82% iki 59,93%. Paraišką paskolai gauti galima lengvai pateikti tiek internetu, tiek „Paypost“ klientų aptarnavimo skyriuje.
credit24 paskolos visa paraGauti paskola visa paraPaskolos suma: Nuo 100 € iki 5000 €. Paskolos trukmė: Nuo 3 mėn. iki 36 mėn. Palūkanos nuo 1,99%/mėn. (Metinės palūkanos nuo 23,88%) Palūkanos tik nuo 1,99% per mėn.! Net 90 d. nemokamo grąžinimo garantija!

Visi norintys pasiskolinti dabar gali sutaupyti, bet nepamirškite – jeigu norite, nereiškia kad galite. Kiekvienam vartotojui pirmiausia reikalinga kruopšti savo pajamų analizė, nes jos dėka išvengtumėte laiko gaišimo. Jeigu jūs kredito paraišką ketinate pateikti žinodami, kad gaunate per mažai pajamų, tai logiška, kad kredito bendrovė tą paraišką atmes ir greiti kreditai suteikti nebus. Be reikalo būsite sugaišę savo ir kreditorių laiką.

Ilgalaikių kreditų pasirinkimas

Lietuvoje skolintis gali tik tie asmenys, kurie turi pastovias darbines pajamas, ar kitą pakankamą pajamų šaltinį. Besiskolinantys asmenys neretai pamiršta, kad ne visada kredito bendrovių atsakymas yra lemiamas. Lemiamas veiksnys yra būtent jūsų mokumas. Jeigu dėl pajamų stygiaus aiškiai matoma, kad jūs įmokas galite mokėti ne laiku.

Tokiu atveju, kredito bendrovė bus priversta atsisakyti skolinti pinigus jums, nes kitaip ji gali užsitraukti Lietuvos banko priežiūros institucijų nemalonę. Jeigu skolinimas vyksta pažeidžiant atsakingo skolinimo principus bei mokumo vertinimo nuostatas, tada kreditoriui skiriama labai didelė bauda. Kredito bendrovė jokiu būdu nerizikuos kelių dešimčių ar šimtų eurų pelnu dėl keliolikos tūkstančių eurų baudos. Tad, ne visada viskas priklauso nuo kredito nedrovės, labiau – viskas priklauso nuo jūsų situacijos su finansais.

Prasiskolinę asmenys apskritai turėtų pamiršti greituosius kreditus, nes jie jau turi labai prastus įrašus kredito istorijoje, kurie bus saugojami mažiausiai dešimt metų. Norintys ilgalaikės paskolos, pirmiausia turėtų pasidomėti visomis akcijomis. Jų yra pakankamai daug, tuo labiau, kad dabar tik prasidėjo šventinis bumas.

Per šventinį laikotarpį greitųjų kreditų bendrovės irgi nesnaudžia. Jos siūlo įvairias akcijas palūkanoms, o kai kurios įmonės net suteikia nemokamas paskolas ar pirmų įmokų atidėjimo galimybes. Porai mėnesių pasiskolinti nemokamai tikrai galite. Turite ieškoti geriausių kreditų bendrovių, kurios vartotojams gali pasiūlyti kreditus ilgesniam nei vieno mėnesio skolinimosi laikotarpiui. Jos dažniausia siūlo ir mažiausias palūkanas.