Kreditai internetu ar lizingas automobiliui

Kreditai internetu neretai yra geresnis pasirinkimas už lizingą

Ar kada pagalvojote, kad kreditai internetu kažkada gali būti daug geresnis pasirinkimas už lizingo paslaugas? Taip, dabar skolindamiesi jūs gali išsisukti nuo didelių įmokų bei ilgų mokėjimo terminų. Aišku, norint pasinaudoti kreditų teikiamomis galimybėmis, reikia būti asmeniu, kuris kaip ir visur – atitinka nustatytas kreditavimo sąlygas.

PASKOLA PASIŪLYMAS
Bobutes paskola visiemsGauti paskola visa para Bobutės paskola dirba individualiai su kiekvienu atveju. Orientuota į sprendimą, nestato į “rėmus” – paskolas įvertina kiekvienam individualiai ir pasitiki, suteikia net pirmą kartą paskolą iki 5,000 € atitikus kitus reikalavimus.
Finbee paskolos visa paraGauti paskola visa para Mažos paskolų palūkanos. Individualus požiūris į kiekvieną klientą. Galite pasiskolinti nuo 300-6000 EUR. Klientai, kurie renkasi FinBee, žymiai sumažina savo kasmėnesines įmokas kitiems kreditoriams.
smspinigai greitos paskolosGauti paskola visa para Pirma paskola iki 3000 € nemokamai net 6 mėnesiams. Refinansuojame iki 10 000 € asmeninėmis sąlygomis. Kredito paraišką pateikti gali fiziniai asmenys nuo 20 metų amžiaus.
Savy paskolos is zmoniuGauti paskola visa para Skoliname ir tiems, kas dirba su individualios veiklos pažymėjimu ar verslo liudijimu. Pasiskolink 200 – 35000 EUR 3 – 60 mėn. laikotarpiui. Metinės palūkanos nuo 6 proc.
moki lizingas visa paraGauti paskola visa para Jūsų patogumui paskolas išduodame ir vakarais, ir savaitgaliais iki 22 val. Įvertinę Jūsų kreditingumą, suteiksime vartojimo kredito limitą nuo 200 iki 5000 Eur, kurį panaudojus ir grąžinus iki kito mėnesio pabaigos nereikės mokėti jokių palūkanų!
Monify paskolos visa paraGauti paskola visa para „Monify“ – novatoriška finansinių technologijų pradedančioji įmonė iš Latvijos. „Monify“ visa tai atliksime vos per 60 minučių, prašysime pateikti mažiau dokumentų.
vivus paskolos visa paraGauti paskola visa para Vivus.lt teikia lanksčias paskolas nuo 100 EUR iki 5000 EUR, 3 – 48 mėnesių laikotarpiui. Metinė palūkanų norma svyruoja nuo 33,82% iki 59,93%. Paraišką paskolai gauti galima lengvai pateikti tiek internetu, tiek „Paypost“ klientų aptarnavimo skyriuje.
credit24 paskolos visa paraGauti paskola visa para Paskolos suma: Nuo 100 € iki 5000 €. Paskolos trukmė: Nuo 3 mėn. iki 36 mėn. Palūkanos nuo 1,99%/mėn. (Metinės palūkanos nuo 23,88%) Palūkanos tik nuo 1,99% per mėn.! Net 90 d. nemokamo grąžinimo garantija!

Matote, lizingo bendrovės mažai kuo skiriasi nuo kreditus teikiančių įmonių, nes jos taip pat yra registruojamos vartojimo kredito davėjų sąraše. Imantys kreditą internetu, gali kaip reikiant sumažinti savo išlaidas perkant kažką išsimokėtinai ir nesinaudojant lizingo bendrovių paslaugomis. Tai reiškia, kad toje parduotuvėje, kurioje yra siūloma pirkimo išsimokėtinai galimybė, jūs galite atsiskaityti kitu būdu.

Kreditai internetu ar lizingas

Jeigu norite sutaupyti, pirmiausia jums reikia žiūrėti kokios taikomos palūkanos perkamai prekei. Jeigu perkate prekybos centre, kiekviena prekė būna paženklinta specialiais ženklais, kurie nurodo pirkimo išsimokėtinai galimybę. Ten dažniausiai būna nurodytos ir mėnesinės įmokos, kurias pirkėjas turės sumokėti pagal nustatytą terminą. Aišku – įmokos dažniausiai būna mėnesinės. Pagal įmokas, jūs galite paskaičiuoti kiek permokėsite pinigų pirkdami išsimokėtinai. Tiesiog mėnesio įmoką padauginkite iš nurodyto išsimokėjimo laikotarpio. Negalvokite, kad tai bus visa suma.

Konsultanto turite teirautis kokie administravimo bei sutarties mokesčiai būtų taikomi perkant išsimokėtinai. Žinodami visą permokamą sumą, jūs jau galite dairytis ne tik į kitas lizingo įmones, bet ir kreditų teikėjus.

Greiti kreditai ar lizingas išsimokėjimui

Kaip minėjome, Lietuvoje yra labai daug kredito bendrovių, o geriausia tai, kad čia konkurencija yra labai didelė. Tai garantuoja įvairius specialius kredito bendrovių pasiūlymus, kurie yra labai konkurencingi ir palankūs besiskolinantiems asmenims. Jūs galite surasti tokių kredito bendrovių, kurios duoda paskolas ir paskolins reikiamą sumą pirkiniui už daug mažesnes palūkanas.

Taip, kai kurios, o tiksliau – didžiausios kreditų bendrovės gali paskolinti pinigų daug pigiau nei jūs pirktumėte iš lizingo bendrovių. Kartais kreditų bendrovės net gi leidžia pasinaudoti specialiomis akcijomis, kurios siūlo galimybę atidėti pirmosios įmokos mokėjimą net keliems mėnesiams. Geriausia tai, kad kreditų bendrovės pasirinktu laikotarpiu jums leis pratęsti kredito terminą, o ar tokią galimybę jums siūlo lizingo įmonės?